hydraulika siłowa, zakuwanie węży

manometry, akcesoria, sprzedaż

naprawa siłowników hydraulicznych

wieloletnie doświadczenie

jakość i precyzja

profesjonalne doradztwo


O firmie

Firma HYDRO-MAX z siedzibą w Olsztynie powstała w 2005 roku. Jesteśmy firmą handlowo - usługową specjalizującą się w hydraulice siłowej. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie zakuwaniem węży hydraulicznych, obecnie nasz asortyment obejmuje wszystkie elementy hydrauliki siłowej.

Prowadzimy 24 godzinny serwis przewodów hydraulicznych.

Wszystkie oferowane przez nas artykuły są produkowane w Unii Europejskiej i posiadają wymagane certyfikaty, my nie sprzedajemy tak zwanej chińszczyzny, jeśli stawiasz na jakość w rozsądnej cenie zapraszamy.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 89 532 20 89

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Jesteśmy firmą handlowo - usługową specjalizującą się w hydraulice siłowej oraz zakuwaniu węży z ponad 15 letnim doświadczeniem.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm i instytucji jak i do osób prywatnych, a każdego klienta traktujemy indywidualnie i tak samo profesjonalnie.

Prowadzimy 24 godzinny serwis przewodów hydraulicznych - zakuwamy węże o każdej porze dnia i nocy.

Wszystkie oferowane przez nas artykuły są produkowane w Unii Europejskiej i posiadają wymagane certyfikaty, dzięki czemu zapewniają najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i wymagań.